Zase jsem tady!!!

Konoha Gauken SaiIno 02

25. dubna 2012 v 7:04 | Maggie |  Na školském dvoře
Promiňte lidi... Já už jsem to měla v pondělí, jen jsem to sem zapoměla nějak dát... ;DD
jo a taky promiňte, že to není moc dobrý, ale v SaiIno se moc nevyznám a nějak mi nápad došel, tak to rychle ukončím... ://"O co ti de Neji?!" Zakřičel jsem na něj zlostně.
"Ty víš moc dobře o co!" Ušklíbl se. "Nenechám tě, abys mi ukradl mojí Ino!" zařval na mě tak, abych to slyšel jen já a on.
"Ona ti nepatří!" snažil jsem se o stejnou hlasitost-marně. Teď mě ta blondýnka s ohonem a vyčesanou patkou slyšela, zadívala se na mě a začervenala se ještě víc. Neji se zasmál:
"Ne nepatří. Ale nemyslím si, že tobě ano…"
Tady se přestávám ovládat. Pomohl jsem Ino, kleknout si na zem, nebo stoupnout, už nevím, co udělala. Potom napřáhl ruku, abych dal Nejimu pěkně velkou ránu: "Tak to už sakra přeháníš!!" a už jsem byl obličejem těsně u Nejiho obličeje, když v tom mě zastavil Kakashi sensei. V tom všem zmatku si nikdo z nás nevšiml, že už zvonilo a Kakashi sensei si tentokrát uráčil přijít včas. Teda… Všichni až na Nejiho samozřejmě. On moc dobře věděl, že je už hodina. A jakoby i věděl, že Kakashi příjde právě teď…
"To by snad už stačilo!!! Vy tři budete po škole!" div, že se nerozkřičel po celý škole a ukázal na mě, Nejiho a… INO?!
"Ale pane profesore Ino ni-"
"Už jsem řekl!!" znovu zakřičel. "A teď si otevřete stranu 48 v učebnici a udělejte si cvičení 5"
Tak teď jsem byl vážně vykolejený, ale vím, že to myslel profesor dobře… Nějak… Doufám, jinak bych ho musel asi zabít… Ne já nejsem vrah, ale občas tohle ujede…
Po hodině jsme měli několik dalších, ale to mi Ino neřekla ani slovo. Zřejmě se naštvala, protože si sedla se Sakurou. Neji se tomu chechtal. Ino pořád rudla, když jsem na ni promluvil. Už ji nechám, ale protože já a Ino jsme z nějakých nepochopitelných důvodů dostali celý týden po škole, zatímco Neji jen jeden den, jednu hodinu… Netuším, jak se sensei dohrabal k rozhodnutí, že je na tom Ino větší vinou, než Neji.
Zbytek dne plynul pomalu. Vlastně víc, než pomalu. Spíš superpomalu. Plazil se šnečím tempem. Už jsem se nemohl dočkat, až budeme konečně mít ten trest tu jednu hodinu s Nejim odpykanou můžu si to s Ino vyříkat. Teď už byla poslední hodina a já jsem jen netrpělivě čekal, až konečně zazvoní. Trochu si připomínám Naruta… Musel jsem se sám sobě v duchu zasmát jak hrozně jsem se mu v tu chvíli podobal. Až na to, že já jsem mnohem větší muž, než on, jestli víte co tím myslím… Teď jsem se prostě nezvládl neušklíbnout. Snažím se s těmi narážkami přestat, ale něco si nechat přece jen musím, abych se tomu kreténovi Nejimu dokázal postavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ininka Ininka | Web | 25. dubna 2012 v 17:31 | Reagovat

???  :D  ???  :D jak někdo může takhle krutopřísně hustě psát? :D prosím jestli bude další díl tak co nejrychlej!!! A jinak mohla bys být dneska kolem osmé na skypu? Díky :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pěknej den, závisláci!! ;DD