Zase jsem tady!!!

Zase z5... ;D

22. června 2012 v 22:35 | Maggie |  Moje Kecy
Lidi já píšu o so šest!! Opravdu!! Před pár dny mi mamka vrátila notebook a já jsem samozřejmě hnedka šla něco napsat... ;D Důvod mé nepřítomnost je tento: Šla jsem i přes zákaz na ANIMEFEST... Nelituju toho, protože to byla asi nejleší akce o Japonsku na jaké jsem kdy byla (počet včetně Animefestu=1). Bylo to boží, ale to jistě víte... Jak jste si jistě všimli, tak jsem za ten měsíc pobrala dost špatného humoru. Jestli ne, přečtěte si předchozích pár řátek znovu.


Zatím jsem stihla vymyslet toto:
1.) jednorázovku, nebo krátkou kapitolovku s možným názvem: "Nemůžete mi pomoct!", která bude zřejmě i trochu krvavá. Ne horor, ale krvák a asi dost nechutný...
2.) návrh na kapitolovku s možným nazvem: "Mysl slečny Haruno Sakury", kterou bych nedoporučovala číst faninkám této "žůžové" Miss mokré tričko... ;)
3.) pár dalších nápadů do SaiIno. Zahrnuje to i trošku silnější Shonen-Ai... (Klučičí láska) ale jen nepatrné a bude zvírazněné tak, aby ho nemuseli číst antifanoušci "buzíků" ;) Nebojte.. hlavní pár bude (možná) udržěn... ;)
4.) přemíšlím nad pokračováním "Rozsvícení", ale asi to jméno stáhnu a udělám jinou povídku s tímhle názvém... Řekněte mi na jaký pairing by to mělo být. Viz anketa... ;D

Zatím jsem napsala tohle:
1.) Recenzi a prolog k "Nemůžete mi pomoct!", ale jen na papíru... pár řádků úvodu...
2.) Recenzi k "Mysl slečny Haruno Sakury"
3.) Docela velkou část dalšího dílu SaiIno... ;)

Zatím se s Vámi loučím, ti, kdo jste mě ještě neopustili... ;DD Doufám, že mi dáte čas.. ale dám Vám radu. Choďte sem spíš až o prázdninách a asi tak kolem 17:30... ;) To bude zřejmě čas, kdy budu zveřejňovat povídky... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pěknej den, závisláci!! ;DD